Про компанію

Виготовлення куполів та хрестів з напиленням нітриду титану, вітражів, поручнів і огорож

 

Метал, покритий нітридом титану стійкий до корозії, атмосферних впливів, промислового середовищаГарантований термін експлуатації покриття - 50 років. 

Виготовлення куполів


Підприємство виготовляє куполи з напиленням під золото, бронзу, мідь, синього, зеленого кольору, а також здійснює напилення керамічної плитки (всі вищевказані кольори + колір срібла). Виготовлення куполів з нержавіючої сталі відбувається без застосування чорних металів та дерева, що робить їх легкими, вогнетривкими, з необмеженим терміном експлуатації.

За своїми спектрально-оптичними характеристиками покриття нітридом титану близьке до напилення золотом і відрізняється високою стійкістю до атмосферних впливів та механічною міцністю. Церковні куполи, покриті нітридом титану, довговічніші і набагато дешевші, ніж ті, що покриті сусальною позолотою. 

Виготовлення хрестів, церковне начиння

Компанія ЛАД здійснює виготовлення хрестів, виробляє церковне начиння та предмети храмового оздоблення з нержавіючої сталі з покриттям нітридом титану. 

Технологічні прийоми, що використовуються при вакуумно-плазмовому покритті, забезпечують високу адгезію нанесеного шару до основи. Листи витримують багаторазові вигини без відшаровування покриття і можуть використовуватися при штампуванні. Покриття має високу однорідність товщини і рівномірність заданого кольору по всій поверхні великогабаритного виробу.

Високі експлуатаційні якості покрівельно-облицювального матеріалу відповідають вимогам нормативних документів по ТУ У 28.5-22800793-001-2004 України. 

Виготовлення вітражів

Вітражі для вікон і дверей повинні ідеально вписуватися в певний стиль інтер'єру. Фахівці науково-виробничої фірми ЛАД розробляють фацетовані вітражні малюнки, що відповідають концепції будівлі або приміщення.

Діапазон застосування фацетованого вітражного скла надзвичайно широкий: художнє оформлення вікон, дверних блоків, скляних стель, перегородок і дзеркал.

Поручні з нержавіючої сталі

Фірма ЛАД освоїла і вдосконалює виробництво декоративних огорож для сходів та балконів, поручнів з нержавіючої сталі з покриттям нітридом титану. Досвідчені конструктори допоможуть підібрати форму, конструкцію та матеріал, зроблять необхідні заміри, а також виконають монтажні роботи. Встановлення поручнів, балконних та сходових огорож виконується якісно, надійно і в найкоротші терміни.

Церковні куполи, церковні хрести, вітражі для вікон, що були виготовлені фірмою ЛАД, встановлені в різних регіонах України, Росії, країнах СНД, Європи, Прибалтики, країнах Сходу.

Щоб ознайомитися з компанією детальніше, дивіться ВІДЕО:

 
 

Пошук по сайту

Шукати
 

Статті компанії

Переваги напилення нітриду титану

07 травня 2021 в 08:52
 

Церковну атрибутику та не тільки, вже давно звикли покривати позолотою та іншими дорогогими матеріалами. Проте, існує значно вигідніший та надійніший вид покриття! Напилення нітриду титану нічим не поступається золоту та…

 
 

Сталь нержавіюча листова: особливості та переваги

31 січня 2020 в 09:08
 

Кожного року ринок будівельних матеріалів пропонує все нові й нові матеріали, і з кожним роком суттєво покращуються їхня якість та експлуатаційні властивості. Нержавіючі листи - це найбільш універсальний та стійкий до розвитку…

 
 

Контакти

Науково-виробнича фірма ЛАД - напилення нітрид титану, виготовлення хрестів та куполів
(основний офіс)

18006, Україна, Черкаська, Черкаси, вул. Смілянська, будинок 125
  • +38 (067) 473-01-XX

Сайти

НВФ ЛАД - церковні куполи, покриття під золото

НВФ ЛАД - церковні куполи, покриття під золото

 
 
Науково-виробнича фірма

Науково-виробнича фірма

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create