Сталь нержавіюча листова: особливості та переваги

Кожного року ринок будівельних матеріалів пропонує все нові й нові матеріали, і з кожним роком суттєво покращуються їхня якість та експлуатаційні властивості.

Нержавіючі листи - це найбільш універсальний та стійкий до розвитку різних корозійних процесів матеріал, який відрізняється високою економічністю та зручністю використання. Листи з нержавіючої сталі активно застосовуються у різних галузях. Особливу популярність має нержавіючий лист AISI. Саме ця марка сталі має найкращі експлуатаційні властивості.

Листи нержавіючої сталі з напиленням нітрид титану мають надзвичайно тривалий термін експлуатації, також зауважують високу пластичність листів з нержавіючої сталі. Вона відмінно витримує навіть багаторазові вигини без різних відшарувань покриття, тому активно використовується як облицювальний та покрівельний матеріал. Покриття має однорідну поверхню та колір по всій поверхні виробу.

Покриття нітрид титану надзвичайно близьке до натурального золота та не боїться жодних атмосферних впливів. Цей матеріал відрізняється високою міцністю та стійкістю порівняно зі звичайним золотом. Покриття зберігає первинний зовнішній вигляд протягом 50 років.

Беззаперечними перевагами використання листів з нержавіючої сталі є:

• надзвичайно красивий зовнішній вигляд;
• тривалий термін експлуатації;
• досить гнучкий матеріал;
• висока стійкість до розвитку корозійних процесів, перепадів температур і навіть хімічних впливів;
• відмінна якість усіх готових виробів;
• відносно невелика вага.

Попит на цей товар постійно збільшується, а вимоги споживачів щоразу зростають. А ось перевірених виробників нержавіючої сталі з покриттям нітрид титану є небагато, і наша компанія - одна із них.

Сталь нержавіюча листова представлена у каталозі компанії «ЛАД». Відмінна якість усіх виробів підтверджується відповідними сертифікатами якості. Приймаємо замовлення з усієї України та з-за кордону. За потреби неодмінно надамо вичерпну консультацію. Спосіб доставки та оплати визначається індивідуально з кожним замовником. Чекаємо на Ваші замовлення!