Золоті куполи: відновлення Кафедрального собору у Ризі

Золоті куполи: відновлення Кафедрального собору у Ризі

Завершилися роботи по відновленню Ризького Кафедрального собору. У первозданному вигляді відтворено купол дзвіниці та купольний хрест, їх поверхню у відповідності до православної традиції повністю позолочено.

Офіційна церемонія відкриття супроводжувалася урочистою мелодією дзвонів. Роботи з відновлення купола тривали 10 місяців. Ретельно вивчивши архівні матеріали, архітектори зуміли максимально точно відтворити історичний вигляд купола. Купольний 500-кілограмовий хрест був виготовлений за унікальною технологією: всі деталі вирізалися лазером з неіржавіючої сталі, а потім зварювалися між собою.

Складність роботи полягала в тому, що золочення хреста відбувалося поелементно, а встановлення купола собору відбувалося високо над землею. Безпеку забезпечувала спеціальна система будівельних лісів. Реставратори стверджують, що позолоту не доведеться оновлювати в найближчі 40-50 років.

Виготовлення хрестів, виготовлення куполів, напилення "під золото" - спеціалізація НПФ "ЛАД". У своїй роботі підприємство застосовує новітні плазменно-вакуумні технології, що дозволяють надавати куполам храмів урочистий сяючий вигляд на довгі роки.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати
 

Статті компанії

Застосування металочерепиці з покриттям нітриду титану

08 жовтня 2016 в 14:00
 

Останнім часом у зв'язку з підвищеним попитом на будівельні матеріали все частіше постає питання про впровадження нових, максимально якісних і ефективних методів покриття дахів. Серед величезного вибору пропонованих продукт…

 
 

Листова нержавіюча сталь з напиленням нітрид титану

07 жовтня 2016 в 15:00
 

Серед виробників будівельних матеріалів останнім часом все частіше постає проблема вибору і підготовки якісної сировини для виробництва покрівельного покриття. Технології не стоять на місці, лідери ринку постійно роблять…

 
 

Контакти

Науково-виробнича фірма ЛАД - напилення нітрид титану, виготовлення хрестів та куполів
(основний офіс)

18006, Україна, Черкаська, Черкаси, вул. Смілянська, будинок 125

Сайти

НВФ ЛАД - церковні куполи, покриття під золото

НВФ ЛАД - церковні куполи, покриття під золото

 
 
Науково-виробнича фірма

Науково-виробнича фірма

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create