Немає перил - немає сходів

Немає перил - немає сходів

Як відомо, сходові перила є невід'ємною частиною практично будь-яких сходів. Сходи - це дуже зручно і красиво, але і травматично. Тому, для того щоб уникнути цих травм, майстри НФП "ЛАД" освоїли виробництво збірних декоративних огорож для сходів і балконів з покриттям нітридом титану і тепер ваші сходи будуть оснащені міцними і надійними поручнями.

Хочемо поділитися з вами деякою інформацією, яка допоможе розібратися в тонкощах побудови сходових поручнів. Щоб сходи та перила найбільш чітко відповідали своєму призначенню, а саме безпеці та зручності підйому, вам потрібно знати, що:
- Оптимальна висота поруччя повинна бути 90-110 см.
- Перила та поручні при виготовленні сходів і огорожі необхідно ретельно закріпити міцним і надійним способом.
- Балясини необхідно розташовувати на відстані не менше 15 см один від одного.

Але не варто обмежувати покликання сходових огороджень, адже вони не лише забезпечують зручність і безпеку при пересуванні, але і є головною їх прикрасою. Перила - один з основних елементів дизайну сходів, які цілком можуть являти собою предмети мистецтва. Варто лише пам'ятати, що сходи та підібрані до них поручні повинні гармоніювати і підходити один одному за стилем, адже це має стати єдиним ансамблем.

Досвідчені конструктори НПФ "ЛАД" допоможуть підібрати форму, конструкцію і матеріал, зроблять необхідні заміри, розрахунок ваших сходів, сходового огородження або інших конструкцій, а також виконають монтажні роботи. Установка поручнів, балконних і сходових огороджень проводиться якісно, надійно і в найкоротші терміни.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати
 

Статті компанії

Застосування металочерепиці з покриттям нітриду титану

08 жовтня 2016 в 14:00
 

Останнім часом у зв'язку з підвищеним попитом на будівельні матеріали все частіше постає питання про впровадження нових, максимально якісних і ефективних методів покриття дахів. Серед величезного вибору пропонованих продукт…

 
 

Листова нержавіюча сталь з напиленням нітрид титану

07 жовтня 2016 в 15:00
 

Серед виробників будівельних матеріалів останнім часом все частіше постає проблема вибору і підготовки якісної сировини для виробництва покрівельного покриття. Технології не стоять на місці, лідери ринку постійно роблять…

 
 

Контакти

Науково-виробнича фірма ЛАД - напилення нітрид титану, виготовлення хрестів та куполів
(основний офіс)

18006, Україна, Черкаська, Черкаси, вул. Смілянська, будинок 125

Сайти

НВФ ЛАД - церковні куполи, покриття під золото

НВФ ЛАД - церковні куполи, покриття під золото

 
 
Науково-виробнича фірма

Науково-виробнича фірма

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create