Товари

Вітраж для дверей, купити

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Художній вітраж, купити

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Перила декоративні, купити в Україні

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
 

Вироби декоративні, купити

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Металочерепиця з нержавіючої сталі, купити

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Хрест накупольний, купити

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Хрест на купол православний, купити

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
 

Хрест накупольний з зеленою підсвіткою, купити

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Православний класичний хрест, купити

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
 

Хрест накупольний, купити в Україні

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Хрест церковний накупольний, купити

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
 
 

Про компанію

Виготовлення куполів та хрестів з напиленням нітриду титану, вітражів, поручнів і огорож

 

Метал, покритий нітридом титану стійкий до корозії, атмосферних впливів, промислового середовищаГарантований термін експлуатації покриття - 50 років. 

Виготовлення куполів


Підприємство виготовляє куполи з напиленням під золото, бронзу, мідь, синього, зеленого кольору, а також здійснює напилення керамічної плитки (всі вищевказані кольори + колір срібла). Виготовлення куполів з нержавіючої сталі відбувається без застосування чорних металів та дерева, що робить їх легкими, вогнетривкими, з необмеженим терміном експлуатації.

За своїми спектрально-оптичними характеристиками покриття нітридом титану близьке до напилення золотом і відрізняється високою стійкістю до атмосферних впливів та механічною міцністю. Церковні куполи, покриті нітридом титану, довговічніші і набагато дешевші, ніж ті, що покриті сусальною позолотою. 

Виготовлення хрестів, церковне начиння

Компанія ЛАД здійснює виготовлення хрестів, виробляє церковне начиння та предмети храмового оздоблення з нержавіючої сталі з покриттям нітридом титану. 

Технологічні прийоми, що використовуються при вакуумно-плазмовому покритті, забезпечують високу адгезію нанесеного шару до основи. Листи витримують багаторазові вигини без відшаровування покриття і можуть використовуватися при штампуванні. Покриття має високу однорідність товщини і рівномірність заданого кольору по всій поверхні великогабаритного виробу.

Високі експлуатаційні якості покрівельно-облицювального матеріалу відповідають вимогам нормативних документів по ТУ У 28.5-22800793-001-2004 України. 

Виготовлення вітражів

Вітражі для вікон і дверей повинні ідеально вписуватися в певний стиль інтер'єру. Фахівці науково-виробничої фірми ЛАД розробляють фацетовані вітражні малюнки, що відповідають концепції будівлі або приміщення.

Діапазон застосування фацетованого вітражного скла надзвичайно широкий: художнє оформлення вікон, дверних блоків, скляних стель, перегородок і дзеркал.

Поручні з нержавіючої сталі

Фірма ЛАД освоїла і вдосконалює виробництво декоративних огорож для сходів та балконів, поручнів з нержавіючої сталі з покриттям нітридом титану. Досвідчені конструктори допоможуть підібрати форму, конструкцію та матеріал, зроблять необхідні заміри, а також виконають монтажні роботи. Встановлення поручнів, балконних та сходових огорож виконується якісно, надійно і в найкоротші терміни.

Церковні куполи, церковні хрести, вітражі для вікон, що були виготовлені фірмою ЛАД, встановлені в різних регіонах України, Росії, країнах СНД, Європи, Прибалтики, країнах Сходу.

Щоб ознайомитися з компанією детальніше, дивіться ВІДЕО:

 
 

Пошук по сайту

Шукати
 

Статті компанії

Застосування металочерепиці з покриттям нітриду титану

08 жовтня 2016 в 14:00
 

Останнім часом у зв'язку з підвищеним попитом на будівельні матеріали все частіше постає питання про впровадження нових, максимально якісних і ефективних методів покриття дахів. Серед величезного вибору пропонованих продукт…

 
 

Листова нержавіюча сталь з напиленням нітрид титану

07 жовтня 2016 в 15:00
 

Серед виробників будівельних матеріалів останнім часом все частіше постає проблема вибору і підготовки якісної сировини для виробництва покрівельного покриття. Технології не стоять на місці, лідери ринку постійно роблять…

 
 

Контакти

Науково-виробнича фірма ЛАД - напилення нітрид титану, виготовлення хрестів та куполів
(основний офіс)

18006, Україна, Черкаська, Черкаси, вул. Смілянська, будинок 125

Сайти

НВФ ЛАД - церковні куполи, покриття під золото

НВФ ЛАД - церковні куполи, покриття під золото

 
 
Науково-виробнича фірма

Науково-виробнича фірма

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create